Sazba/DTP/tisk

Sazba/DTP/tisk

Sazba a předtisková příprava

Provádíme sazbu a kompletní předtiskovou přípravu různých druhů tiskovin jako jsou například: letáky, katalogy, brožury, návody, almanachy, výroční zprávy, manuály, časopisy, plakáty, kalendáře, pozvánky, oznámení, novoročenky, etikety, viněty, samolepky, vizitky…

U sazby a předtiskových úprav jsou ceny kalkulovány pro každé dílo zvlášť podle náročnosti a stadia dodaných materiálů. Kalkulaci nabízíme zdarma.

 

Digitální černý i barevný tisk a kopírování

Barevný digitální tisk a kopírování: formáty A3 – SRA3 (papír 80g – 300g i strukturovaný). Tisk na produkčním tiskovém stroji s výkonem 120 kopií za minutu, u většího počtu výtisků za velmi výhodné ceny. Výtisky je možné přímo v tiskárně děrovat do šanonů, sponkovat a skládat do brožury.

Pro přesný oboustranný tisk (u hotových předloh dodaných zákazníkem) je třeba, aby předlohy obsahovaly spadávku – ukázka zde.

 

 

Velkoformátový černobílý tisk a kopírování

Formáty A3 – A0, max. 841 x 3500 mm. Tisk je vhodný na plakáty, projekty, vizualizace, upoutávky, dočasné billboardy a poutače. Více se dozvíte v sekci Planografie.

 

Velkoformátový barevný tisk

Barevný tisk větších rozměrů, například pro plakáty, fotografie, fotoobrazy, bannery a plachty, reklamní panely, roll – upy apd. Dle množství vybíráme mezi ofsetovým, sítotiskovým nebo digitálním tiskem.

Zajímavou možnost nabízí slepotisk nebo zlatá ražba. Pro tyto technologie nás prosím kontaktujte s konkrétním dotazem.