Signmaking – reklama

Signmaking neboli reklamní značení. Jsme schopni téměř cokoliv polepit, potisknout, laserovat, gravírovat atd. Zajistíme i dopravu a montáž námi vyrobených produktů.

 

VELKOPLOŠNÁ GRAFIKA

Reklamní polep z řezaných fólií značky Oracal a Avery a Alhaset, vhodnými pro jednodužší řezanou (plotrovanou) grafiku a větší plochy. Dále jsou řezané reklamní folie vhodné jako šablony pro nástřik, pískování či válečkování.

Velkoplošný celobarevný tisk na PVC plachty, samolepící folie nebo papír, plastové desky, kapa desky, kompozitní desky Dibond, imitace plátna apod.

Možnost volby laminace jak obyčejné, tak s ochranou UV.

Obě tyto techniky jsou vhodné zejména na značení těchto produktů: auta, autobusy, kamiony, vývěsní štíty, reklamních tabule, výlohy, světelné bannery, informační systémy a podobně.

DROBNÁ GRAFIKA

Technikou tampoprint potiskujeme drobné reklamní a hobby předměty, jako jsou například psací potřeby nebo zapalovače. Online katalog můžete najít v našem zde a nebo se na nás obrátit telefonicky resp. emailem a poskytneme vám katalogy kompletního sortimentu.

Digitálně potiskujeme a gravírujeme laserem různé drobné předměty vhodné jak pro interiér, tak pro exteriér. Například kovové štítky na dveře, certifikáty, blahopřání, plakety, hrnky, psací potřeby, předměty ze dřeva, skla, plastu, eloxovaného kovu…

Další techniky, kterými značíme jsou laser, sítotisk, ražba nebo výšivka.

Po předchozí dohodě potiskujeme také zákazníkem přinesené materiály.

Pro kompletní informace ohledně zpracování textilních materiálů prosím navštivte stránku Potisk textilu.

 

plosna-datart-2_2 reklamnipoutac1_2 stitova plachta_2 frezovanenapisysdistanci_2 frezovanaeklama-bond_2 3dnapisy-jednota-pasaz_2 3d-a-svetelnareklama_2